Šķidra plastmasa
15,00
ŠĶIDRAIS PLASTSTMASA
15 EUR par 1 kg.
Baltām šķidrajām plastām ir ļoti zema viskozitāte, tāpēc vakuuma degazēšana nav nepieciešama. Polimērs ir viegli iekrāsojams masā, viegli sajaucams un plūstošs, attiecība 1:1 pēc tilpuma. Ideāli piemērots dekoratīvo elementu, dažādu liešanas izstrādājumu, liešanas modeļu ražošanai. Prototipu kopēšana un daudz kas cits.

Komponentu sajaukšana: A + B
Maisīšanas attiecība: 100: 100
Darba laiks 23 ° C temperatūrā: 5-13 min (3000 mPas)
Eksotermiskā virsotne 25 ° C temperatūrā: 65-75 ° C
Pacelšanās pēc: 10-12 stundas

Materiāla sajaukšanas instrukcija.

Materiāla sastāvdaļas sajauc svara vai tilpuma attiecībā 1A:1B. Daudzumu pēc tilpuma izmēra un materiāla aizliešanu veic istabas temperatūrā (23 °C). Šķidrie poliuretāni ir jutīgi pret mitrumu un absorbēs mitrumu no gaisa, tāpēc ar materiālu jādarbojas tikai telpās ar pazeminātu mitrumu.

SVARĪGI: Pēc iepakojuma atvēršanas neizmantotā produkta kalpošanas laiks tiek strauji samazināts. Produkta atliekas jāizlieto pēc iespējas ātrāk. Instrumentiem un sajaukšanas traukiem jābūt tīriem un izgatavotiem no metāla, stikla vai plastmasas.

SVARĪGI: Pirms lietošanas labi samaisiet komponentu B (poliolu). Katru komponentu ieteicams dozēt atsevišķā traukā. Komponentu sajaukšanai ielejiet izmērīto daudzumu trešajā lielākajā traukā, lai veiktu efektīvu materiāla sajaukšanu. Sajaukšana jāveic vismaz 3 minūtes, neaizmirstot apiet ar maisīšanas rīku trauka sānu sienas un dibenu, lai nepaliktu nesajauktie komponenti. Ja jūs sajaucat lielu daudzumu materiāla (virs 7 kg), izmantojiet mehānisko maisītāju 3 minūšu laikā un pēc tam uzmanīgi sajauciet ar rokām, kā aprakstīts iepriekš. Tad ielejiet jaunā tīrā traukā un atkārtojiet procesu. Neskatoties uz to, ka šis produkts ir izstrādāts tā, lai izvairītos no gaisa burbuļiem polimerizētā stāvoklī, vakuuma degazēšana palīdzēs samazināt maisījumā notverto gaisu. Liešanas tehnoloģija zem spiediena, izmantojot autoklāvu, praktiski novērš burbuļu rašanos.

AIZLIEŠANA.

Lai iegūtu labākos rezultātus, ielejiet maisījumu vienā vietā, turot trauku pēc iespējas zemāk. Ļaujiet poliuretānam aizpildīt modeli. Vienmērīga plūsma samazina uzkrātā gaisa ietekmi. Poliuretāns jālej vismaz 1,3 cm attālumā no modeļa virsmas augstākā punkta.

AIZCIETĒŠANA.

Veidnes sacietēšanas laiks pirms noņemšanas ir no 10 līdz 24 stundām istabas temperatūrā (23 °C) atkarībā no veidņa lieluma. Nav ieteicams veikt aizcietēšanu temperatūrā, kas zemāka par 18 °C.

Pilnīga aizcietēšana notiek pēc 7 dienām pēc aizliešanas, tāpēc stingri ieteicams nelietot veidni agrāk!!!

VEIDNES LIETOŠANA.

Pirms katras aizliešanas veidnē ir ļoti ieteicams uz tās virsmas, kas saskaras ar izlejamo materiālu, uzklāt atdalīšanas sastāvu. Atdalīšanas sastāva veids ir atkarīgs no materiāla, kuru paredzēts ieliet. Pirms ģipša materiālu liešanas noslaukiet veidnes ar ziepjūdeni ģipša labākai sadalīšanai un vieglākai atdalīšanai. Lietojot parafīna sadalītāju vaska, gumijas, šķidru plastmasu ieliešanai. Ieteicams izmantot speciālo sadalītāju abrazīvu materiālu, piemēram, betona, atdalīšanai.

Uzmanību

Poliuretāniem ir laba saķere ar daudziem materiāliem. Lai novērstu materiāla pielipšanu modeļa virsmai, modeļa virsma jāapstrādā ar atdalīšanas sastāvu uz parafīna pamata.

Atdalīšanas sastāva ir ieteicams veidnes noņemšanas atvieglošanai. Izmantojiet speciāli formēšanai paredzētu atdalīšanas sastāvu - P 126. Visu virsmu, kas nonāk saskarē ar formēšanas materiālu, brīvi pārklājiet ar atdalīšanas sastāvu.

SVARĪGI: Lai nodrošinātu pilnīgu pārklājumu, viegli uzklājiet atdalīšanas sastāvu ar mīkstu suku pa visu modeļa virsmu vai uzklājiet ar smidzinātāju un ļaujiet tai nožūt 10 minūtes.


Uzglabāšana

Materiāli jāuzglabā istabas temperatūrā (22–23 °C) telpā ar nelielu mitrumu. Šiem materiāliem ir ierobežots uzglabāšanas laiks.
Click to order
Your order:
Total: 
E-mail
NAME
SURNAME
TELEPHONE
Сountry
CITY
POSTCODE
Delivery
We use the delivery services - DPD, DHL, FEDEX, OMNIVA.
Payment method