Pārtikas silikons F-5020 (20-šora)

F-5020-1kg
24,99
Produkta apraksts:
Divkomponentu formēšanas silikons uz platina bāzes. Sacietē istabas temperatūrā.Silikons ar izcilu plūstamību, ērts lietošanā. Laba izstiepjamība, elastība, pārplēšanas pretestība, saraušanās neesamība. Augsta replicēšana un ekspluatācijas ilgizturība.

Pielieto pārtikas rūpniecībā.
Piemērots šokolādes veidņu, konfekšu veidņu, cepumu veidņu, nugu, cukura veidņu
izgatavošanai.

!! Silikons uz platīna katalizātora (pārtikas silikons) + šķidra plastmasa liešanai (PC26-G226 vai PC39-G226) = iespējams materiālu konflikts !!

REKOMENDĀCIJAS:
Ir atļauta mehāniska, kā arī manuāla samaisīšana. Pirms lietošanas rūpīgi samaisiet abas sastāvdaļas. Pirms sastāvdaļu samaisīšanas pārliecinieties, ka maisījumam ir istabas temperatūra. Ņemiet vērā, ka, uzglabājot (vai transportējot) materiālu brīvā dabā aukstā laikā, sastāvdaļu sasilšana līdz istabas temperatūrai var aizņemt līdz 24 stundām. Optimālajai istabas temperatūrai formēšanas laikā jābūt 20-25 °C un mitrumam ne vairāk kā 50%. Sastāvdaļu samaisīšanai izmantojiet tīru, sausu trauku. Rūpīgi samaisiet maisījumu 2-3 minūtes, periodiski nokasot no trauka sienām un apakšas.Tehniskā specifikācija: https://drive.google.com/file/d/18DKelT9tNPrei6AUeJMtgIwUKI9I5UKB/view?usp=sharing

SVARS: 1 KG