Poliuretāna izolācijas sveķi

R3400 - 1kg
18,00
Produkta apraksts:
Polistep R 3400 ir divkomponentu, šķīdinātājus nesaturoši, vidējas viskozitātes, ļoti elastīgi, poliuretāna elektriski izolējoši sveķi. Nodrošina lielisku izturību, ķīmiski stabilu ar minimālu saraušanos. Sacietē, reaģējot (polimerizējot) abas komponentes istabas temperatūrā. Sajaukšanas attiecība A : B = 1 : 1 pēc svara.

Priekšrocības:
• Nesatur šķīdinātājus
• Augsta elastība
• Cietība (Shore skala A) 10
• Aukstā sacietēšana
• Laba saķere ar kabeļiem, plastmasu un metālu
• Lieliska hidrolītiskā stabilitāte
• Zema eksotermiskās reakcijas temperatūra
• Minimāla saraušanās
• Augsta triecienizturība
• Ķīmiskie un ogļūdeņražu izturīgie Polistep R 3400 ir pieejami bēšā un melnā krāsā.

Pielietojums:
 Polistep R 3400 ir poliuretāna elektriski izolējoši sveķi:
 • Kabeļu gali

Piemērošana
Virsmas sagatavošana:
Pirms līmēšanas pārliecinieties, ka uz nevienas no lietojamajām virsmām nav mitruma pazīmju (maksimālais virsmas mitruma saturs nedrīkst pārsniegt 4%). Tāpat pārliecinieties, ka uz virsma nav neatrodas eļļas, tauki, putekļi, smērvielas, atdalīšanas aģenti un citiem piemaisījumi, kas varētu novērst saķeri.
Manuālā sajaukšana un uzklāšana:
Pirms lietošanas rūpīgi samaisiet Polistep poliuretāna R 3400 komponentu A. Pirms lietošanas rūpīgi samaisiet polistep poliuretāna R 3400 komponentu B. Poliuretāna R 3400 komponents A un komponents B jāsamaisa ar zema ātruma mehānisko maisītāju atbilstoši šajā tehnisko datu lapā norādītajai sajaukšanas attiecībai, apmēram 1-3 minūtes, ja uzklāšana tiek veikta manuāli. Sajaukšanas laikā ir jāuzmanās, lai maisījumam nepiekļūtu pārmērīgs gaisa daudzums. Pēc komponentu A+B sajaukšanas maisījumu pārnes tīrā traukā un vēlreiz samaisa 15-20 sekundes. Pēc tam ieteicams izmantot vakuuma kameru (@-1 bar 60-120 sekundes), lai pirms lietošanas maisījumu atbrīvotu no gaisa burbuļiem.
UZMANĪBU: Komponentu sajaukšana jāveic ļoti rūpīgi, īpaši pie spaiņa sieniņām un apakšas, līdz maisījums kļūst pilnībā viendabīgs un bez svītrām. Lūdzu, izmantojiet norādītajā izlietošanas laikā. A daļas (sveķi) un B daļas (cietinātājs) tvertnes vienmēr jāglabā hermētiski noslēgtas, kad tās netiek lietotas, lai novērstu mitruma piekļūšanu. Nekad neizmantojiet šo poliuretānu, ja līmes/sveķu viskozitāte sāk samazināties, jo tā ir pazīme, ka ir beidzies izlietošanas laiks, un sveķus vairs nevajadzētu lietot.
BRĪDINĀJUMS: Nepilnīga sajaukšana vai nepareizas maisījuma attiecības izmantošana izraisīs nestabilu vai daļēju sacietēšanu. A daļas (sveķi) un B daļas (cietinātājs) tvertnes vienmēr, kad tās netiek lietotas, ir jātur noslēgtas, lai novērstu mitruma piekļūšanu. Ja sveķu maisījumam piekļūs mitrums, tas sacietēšanas laikā radīs putas. A daļas (sveķi) un B daļas (sietinātājs) tvertnes jāuzglabā temperatūrā no 10 līdz 30°C.
Uzklājiet Polistep R 3400 sveķus, manuāli ielejot vai izmantojot uzklāšanas aprīkojumu uz iekapsulējamā objekta.
IETEIKUMS: Pirms lietošanas vai līmējamās virsmas maiņas veiciet adhēzijas testu, lai pārliecinātos, ka adhēzija ir iespējama.
IETEIKUMS: Izmantojiet pēcsacietēšanu sildīšanas iekārtā (@50-60oC 2-24h), lai paātrinātu sacietēšanu un samazinātu galīgo sacietēšanas laiku.
Redzēt visu
Click to order
Jūsu pasūtījums:
Total: 
VĀRDS
UZVĀRDS
TĀLRUŅA NUMURS
VALSTS
PILSĒTA
PASTA INDEKSS
Piegādes metode
Omniva LV
Juridiskā persona
Uzņēmuma nosaukums
Reģ. NR.
Uzņēmuma adrese
PVN reģ. NR.
IBAN konts
Banka, kods (SWIFT)
Promo code
Payment method